Krajská organizace ČKS

Mistrovství mládeže 2009

Mistrovství mládeže 2009 - obrázek

Mistrovství mládeže 2009 - obrázek

14. - 16. srpna se ve Starém Plzenci konalo Mistrovství mládeže ČR.

Přes tropické počasí se děvčatům podařilo získat ve velké konkurenci umístění  na stupních vítězů: 

 Vítězka kategorie IPO 2 a zároveň titul "MLADÝ MISTR 2009":

 Eliška Susková a NO Gino z Třešňáku (ZKO Lukášov) s počtem bodů 273 (88-94*-91) *nejlepší poslušnost MMČR

3. místo v kategorii ZVV 2 :

 Veronika Šimonová a NO Rexa  (ZKO Lukášov) s počtem 246 bodů (67-91-92)

Celkově se družstvo Libereckého kraje umístilo na 2. místě v zastoupení Elišky Suskové a Gina (273 b), Verči Šimonové a Rexy (246 b), Denise Husáka s Bleskem Janchov (ZKO ČL -Slovanka,176 b.) a Lucie Suchardové s Ibbem Mineo (ZKO Turnov - 155 b.)

Všem členům družstva GRATULUJEME a děkujeme za již tradičně vzornou reprezentaci.  Dále děkujeme za podporu rodinných příslušníků a kamarádů, jejichž pomoc a podpora je pro dobré výsledky nezbytná!

Fotografie z Mistrovství mládeže 2009 najdete zde.  

Výsledková listina - viz "zobrazit celé"

 

 

 

IPO 2

 

 

 

 

 

 

kat.
číslo

start.
číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Kraj

A

B

C

Celk.

Poř.

1

15

Susková Eliška

Gino z Třešňáku

LI

88

94

91

273

1.

9

5

Filip Vojtěch

Odin z Klemova Dvora

ÚL

93

90

88

271

2.

6

14

Koutný Miroslav

Era ze Zdenkova Dvora

ÚL

90

93

85

268

3.

3

8

Holoubková Štěpánka

Fox ze Stříbrného kamene

MS

96

87

83

266

4.

4

12

Fialová Andrea

Bára z Oplovny

MS

84

91

89

264

5.

14

11

Šmíd Jiří

Urri aus der Königshöhle

HK

82

88

85

255

6.

10

7

Hořejší Jana

Niki ze Stříbrného kamene

93

76

83

252

7.

31

9

Tschol Dominik

Yogy vom Kammberg

A

73

83

88

244

8.

8

4

Konvičný Jan

Coddy od Natálky

PH

70

83

78

231

9.

5

10

Čeplová Monika

Gina Orechová cesta

MS

42

83

72

197

10.

12

2

Filipová Kateřina

Dita z Neiberku

26

66

83

175

11.

2

6

Poláková Ivona

Brok Suché Lazce

MS

0

90

77

167

12.

11

3

Světlík Michael

Jessika Waji

PH

14

78

70

162

13.

13

13

Suchardová Lucie

Ibbo Mineo

LI

87

68

0

155

14.

 

1

Cibulková Lenka

Zinda z Opavských lesů

MS

86

68

0

154

15.

 

 

 

ZVV 2

 

 

 

 

 

 

kat.
číslo

start.
číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Kraj

A

B

C

Celk.

Poř.

17

19

Daduláková Lucie

Jessy bez PP

KV

90

91

76

257

1.

19

16

Tyslová Veronika

Bárt Stříbrný permoník

PH

67

91

92

250

2.

21

18

Šimonová Veronika

Rexa bez PP

LI

69

91

86

246

3.

15

22

Vítečková Nikola

Tesák bez PP

MS

74

92

80

246

4.

20

20

Petrus Libor

Brit z Oplovny

67

78

73

218

5.

18

17

Petrusová Jana

Brix Tigra Czech

12

85

88

185

6.

16

21

Husák Denis

Blesk Janchov

LI

0

84

92

176

7.

 

 

 

IPO 3

 

 

 

 

 

 

kat.
číslo

start.
číslo

Jméno psovoda

Jméno psa

Kraj

A

B

C

Celk.

Poř.

22

27

Pilařová Kristýna

Queen Malidaj

PA

87

91

89

267

1.

32

30

Tscholl Thomas

Afra von der Hagermuhle

SO

69

90

75

234

2.

26

26

Böhm Jan

Iggi Štíhlouš

63

80

87

230

3.

23

24

Plívová Romana

Iris z Labského Přívozu

PA

53

92

85

230

4.

27

23

Čeplová Jana

Andy Fany Eciloten

MS

25

90

89

204

5.

24

29

Holomek Martin

Dix Salli Bohemia

PA

12

85

90

187

6.

29

25

Novotná Dagmar

Simir di Casa Balestrieri

49

58

64

171

7.

28

28

Petrus Jiří

Agi Irfis

68

84

0

152

8.

18.08.2009 14:33:16
Elena Susková
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one